hidden

Praca

Poszukujemy Pracownika na stanowisko
Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

Podstawowe obowiązki:
  • doradztwo w zakresie wykonywania badań wody i ścieków,
  • przygotowywanie i weryfikacja materiałów merytorycznych i marketingowych,
  • poszukiwanie klientów, wizyty w laboratoriach,
  • aktualizacja bazy danych klientów,
  • pomoc w organizowaniu, wystaw, sympozjów, szkoleń.
Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego o profilu chemia lub ochrona środowiska,
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego,
  • dobrej znajomości obsługi komputera (MS Office),
  • prawa jazdy kat. B, doświadczenia w prowadzeniu samochodu,
  • komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów.
W zamian oferujemy:
  • umowę o pracę na pełny etat,
  • atrakcyjny, premiowy system wynagradzania,
  • abonament na prywatną opiekę medyczną,
  • stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze,
  • udział w szkoleniach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail praca@aqualab.pl
Z wybranymi osobami skontaktujemy się telefonicznie i zaprosimy na spotkanie do siedziby firmy.